Autor: Antonela Matić, 9. 4. 2021.

Stožer civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije donio je Odluku kojom učenici od 5. do 8. razreda od 9. travnja 2021. prelaze na Model C, odnosno za njih će se nastava odvijati na daljinu.

Učenici od 1. do 4. razreda nastavljaju pohađati nastavu u školi u popodnevnoj smjeni.

Nastava za učenike predmetne nastave će se odvijati online prema predviđenom rasporedu, u realnom vremenu i to pretežno videokonferencijski. Učenici su dužni biti spremni u 7:50 za uključivanje u nastavu. Učenici koji kod kuće nemaju uređaj s pristupom internetu, trebaju se javiti u školu (021 542 325).

Neuključivanje na nastavu, kao i neizvršavanje dobivenih zadataka, bilježit će se u e-dnevnik u izostanke. Izostanak je roditelj dužan opravdati razredniku sukladno Statutu OŠ Srinjine i Pravilniku o izricanju pedagoških mjera.  Od učenika se očekuje ozbiljnost, angažiranost i ispunjavanje obveza te poštivanje već dogovorenih pravila ponašanja. U protivnom, učenik će snositi posljedice utvrđene navedenim Pravilnikom i Statutom. Također, svako vrijeđanje, neovlašteno snimanje i druge neprimjerene radnje, bit će sankcionirane kao i u školi.

Roditelji učenika i dalje trebaju obavijestiti školu u slučaju djetetove samoizolacije ili izolacije.

Sve nove informacije bit će objavljene na web stranici i u virtualnim učionicama na aplikaciji Teams.

Odluku možete pronaći na poveznici:

Svima želimo puno sreće!

« Svibanj 2024 »