Osnovna škola "Srinjine"

Dječje stvaralaštvo

Projekt osmih razreda

Autor: Ivana Žunić, 13. 6. 2019. 09:49

Učenici osmih razreda su uz vodstvo mentorice Ivane Spahije izradili web stranicu o nezaboravnom provodu na ekskurziji...  Web stranicu potražite na slijedećim poveznicama:

Priručnik za slobodno vrijeme

Autor: Ivana Žunić, 11. 3. 2019. 12:49

Dragi roditelji, dragi učenici!

Predstavljamo Vam naš kratki Priručnik za slobodno vrijeme! U njemu smo skupili razne igre, mozgalice i pitalice, integrame, rebuse te zagonetne sličice, a sve u nadi da ćemo Vam skratiti vrijeme dok čekate u redu ili se vozite s obitelji na dužim relacijama. Priručnik Vam daje ideje za aktivnosti kada ste u društvu ili ste jednostavno željni upotrijebiti moždane vijuge. Osim njega, za neke igre i integrame će Vam trebati papir i olovka, ali za većinu ipak nije potreban dodatan materijal! Možete ga slobodno preuzeti ili isprintati.

U sastavljanju Priručnika je sudjelovalo Vijeće učenika naše škole, a inspiraciju je potražilo, osim u vlastitom životu, i na internetu, pa smo na kraju dokumenta priložili popis internetskih stranica s kojih smo preuzimali sadržaj. Toplo preporučujemo da, jednom kad riješite sve pitalice, integrame i rebuse, nove sadržaje sami pronađete na internetu.

Uživajte!

Kutak za roditelje

KVIZ – SAFETYNET

Dječje stvaralaštvo

« Siječanj 2021 »

Stručni skupovi

E dnevnik

Katalog OŠ ''Srinjine''

Ispis statistike od 5. 9. 2017.

> Nastava  > Dječje stvaralaštvo
CMS za škole logo
Osnovna škola "Srinjine" / Put Bilaje 1, HR-21292 Srinjine / os-srinjine.skole.hr / ured@os-srinjine.skole.hr